Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Dariusza Szmela

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Dariusza Szmela pt. „Metody analizy bezpieczeństwa komputerowych systemów sterowania ruchem kolejowym”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 27 października 2022 r. o godz. 10:15, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Dokumentacja przewodu doktorskiego dostępna jest na stronie Bazy Wiedzy Politechniki Warszawskiej.

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Łukasza Stolarczyka

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Łukasza Stolarczyka pt. „Metoda zapewnienia bezpieczeństwa ruchu pociągów po torze bezstykowym w okresie zwiększonych temperatur”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 25 października 2022 r. o godz. 11:00, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Jubileusz 30-lecia Wydziału Transportu i uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023

Dnia 16 grudnia 2022 roku mija 30 lat od podjęcia uchwały przez Senat Politechniki Warszawskiej o przekształceniu Instytutu Transportu w Wydział Transportu. W tym roku obchody jubileuszu odbędą się podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego 2022/2023 w dniu 29 września 2022 r. Zapraszamy! Program uroczystości

Transmisja on-line z wydarzenia dostępna jest pod adresem: https://youtu.be/2CGYxn2vmp4

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Wojciecha Kalety

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Wojciecha Kalety pt. „Ocena procedur operacyjnych podejścia do lądowania z prowadzeniem pionowym opierając się na systemie EGNOS”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 13 października 2022 r. o godz. 11:00, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Malwiny Okulicz

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Malwiny Okulicz pt. „Ocena procesu wymiany informacji operacyjnych w porcie lotniczym”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 4 października 2022 r. o godz. 12:30, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jacka Makowskiego

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jacka Makowskiego pt. „Metoda oceny wpływu stanu toru bezstykowego na możliwość wystąpienia jego wyboczenia”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 10 października 2022 r. o godz. 11:00, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Magdaleny Złotowskiej

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 27.09.2022 r. o godz. 10:00 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Magdaleny Złotowskiej zatytułowanej „Mechanistyczno-empiryczne projektowanie konstrukcji nawierzchni drogowych podatnych z asfaltem wysokomodyfikowanym HiMA z wykorzystaniem metody podobieństwa SiM."

Trwa nabór Kandydatów na piątą edycję studiów podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością

Studia te są unikalną na polskim rynku ofertą zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych dla podejmowania trafnych decyzji w zarządzaniu pojazdami służbowymi oraz mobilnością pracowników z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

Weź udział w programie ATHENS!

Utworzony w 1997 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie uczestniczy w nim 15 instytucji z Austrii, Belgii, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch.

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Pawła Drózda

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 26.09.2022 r. o godz. 11:00 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Pawła Drózda zatytułowanej „Metoda generowania testów funkcjonalnych urządzeń sterowania ruchem kolejowym."