Zdobądź stypendium na staż

Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, sala 315

Spotkanie informacyjne w sprawie konkursu na staże długoterminowe (zadanie 57. projektu Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej). Na spotkanie PR PW zaprasza studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I stopnia  lub w trakcie trwania studiów II stopnia.

W konkursie mogą wziąć udział studenci z 9 jednostek Politechniki Warszawskiej:

•  Wydziału Inżynierii Materiałowej
  •  Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
  •  Wydziału Geodezji i Kartografii
  •  Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych
  •  Wydziału Administracji i Nauk Społecznych
  •  Wydziału Transportu
  •  Wydziału Inżynierii Lądowej
  •  Wydziału Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
  •  Kolegium Nauk Społecznych i Ekonomicznych w Płocku

Stypendyści otrzymają 1 000 zł miesięcznie na staże krajowe trwające 3 miesiące.

Zapraszamy osoby, które zastanawiają się nad kształtowaniem swojej przyszłej kariery zawodowej lub po prostu chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o Projekcie. Opowiemy o idei Projektu oraz o nowym Zadaniu dotyczącym organizacji staży. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji o Projekcie i zasadach rekrutacji można znaleźć na stronie http://www.pr.pw.edu.pl/staze.