Enhance

Informacje ogólne:

https://www.cwm.pw.edu.pl/ENHANCE

Tandemy językowe:

https://www.enhance-tandems.pw.edu.pl/enhance_tandems 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Politechnika w Berlinie zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów z uczelni ENHANCE na hybrydową szkołę letnią  Plotting Sustainability - ENHANCE summer school on power struggles in the city.

Podczas zajęć szkoły letniej uczestnicy poszerzają swoje rozumienie zrównoważonego rozwoju, szczególnie w odniesieniu do aspektów społecznych, takich jak rozumienie relacji władzy, a także relacji społeczeństwo-przyroda, dowiedzą się również, czym jest ekologia polityczna i jakie znaczenie ma dla demokracji. Podczas kursu uczestnicy pochylą się nad współczesnymi wyzwaniami społecznymi oraz poprowadzą eksperymentalny interwencyjny projekt badawczy, poprzez który przyczyniają się do demokratyzacji społeczeństwa i jego transformacji społeczno-ekologicznej.

Kurs będzie składał z dwóch przygotowawczych spotkań online (27 maja i 1 czerwca 2024 r. w godz. 14.00-16.00) i części stacjonarnej, która odbędzie się na Politechnice w Berlinie w dniach 15.07-19.07.2024 r.

Termin składania wniosków: 12.05.2024 r.

Ogłoszenie wyników: 15.05.2024 r.

Udział w szkole letniej jest BEZPŁATNY. Studenci z uczelni partnerskich ENHANCE będą mogli skorzystać ze stypendium ERASMUS+ na wyjazd na szkołę letnią. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z biurem ERASMUS+ na PW.

Za udział w kursie będzie można otrzymać 3 lub 6 punktów ECTS. Studenci z uczelni ENHANCE mogą ubiegać się o uzyskanie 6 ECTS w ramach Certyfikatu Zrównoważonego Rozwoju ENHANCE.

Nie ma wymagań wstępnych dla kandydatów.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić ankietę rekrutacyjną: TUTAJ

Dla studentów PW organizator szkoły letniej przewidział 10 miejsc.

Szczegóły dotyczące kursu: TUTAJ.

Kontakt: info@tins-d.org 

Informacja na FB:  TUTAJ.