Master Classes on Crisis and Risk Engineering for Transport Services

W dniach 16 – 20 listopada 2020 roku oraz 7 – 10 grudnia 2020 roku odbyła się pierwsza edycja zajęć w ramach projektu Crisis and Risk Engineering in Transport Services (CRENG) dla partnerów z Ukrainy. Zajęcia te są częścią projektu CRENG w ramach Call for Proposals 2018 - EAC/A05/2017, KA2 – Cooperation for innovation and the exchange of good practices – Capacity Building in the field of Higher Education (ERASMUS +).

Video interview - warsztaty dla studentów

Danone oraz Biuro Karier PW wspólnie organizują warsztaty online w ramach projektu Akcelerator Kariery - w tym projekcie możecie wziąć udział bez względu na jakim kierunku i roku studiujecie, do zapisów zapraszamy również absolwentów PW. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną panującą na świecie, wiele firm musiało dostosować się do nowych realiów i zdecydowało się zmienić formę prowadzenia procesów rekrutacyjnych ze standardowej, tzw. „face2face", na wirtualną.

Zapraszamy do udziału w elektronicznej ANKIECIE OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

Ankietę można wypełnić po zalogowaniu się na własne konto:
•    na stronie usosweb.usos.pw.edu.pl
•    poprzez aplikację Mobilny USOS PW na urządzenia z systemem Andoroid lub iOS

Legitymacje studenckie

Informujemy, że na mocy przepisów zewnętrznych*, w wyniku których terytorium całego kraju zostało objęte obszarem czerwonym, mamy do czynienia z faktycznym ograniczeniem funkcjonowania Uczelni, w związku z czym:

legitymacje studenckie pozostają ważne w okresie tego ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz 60 dni po zakończeniu tego okresu.

Nie ma zatem konieczności osobistego stawiennictwa studentów w uczelni w celu przedłużenia ważności ww. legitymacji.

Pracownik Wydziału Transportu wśród laureatów nagród za najlepsze prace o rozwoju Warszawy

Znamy zwycięzców tegorocznej Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy za najlepsze prace dyplomowe o rozwoju miasta. Kapituła konkursu przyznała badaczom z warszawskich uczelni wyższych dwie nagrody główne oraz sześć wyróżnień. Jedno z wyróżnień otrzymał dr inż. Marcin Koniak z Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Laureaci Złotej Kredy 2020

Studenci przyznali wyjątkowe wyróżnienia dla dydaktyków z Politechniki Warszawskiej. W tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, nie ma tradycyjnej Gali, podczas której zwycięzcy odbierają nagrody. Nie zmienia się jednak uznanie dla zaangażowania i pasji tych, którzy przekazują wiedzę i inspirują do pracy.

Laureaci Złotej Kredy 2020

Quiz o PW

Wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Warszawskiej zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie organizowanym w ramach Święta PW. Jego uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z różnorodnymi pytaniami dotyczącymi Politechniki Warszawskiej, poznać politechniczne ciekawostki i… wygrać nagrody.

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Grażyny Karolak, pracownik Działu Technicznego

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci mgr inż. Tomasza Rutkowskiego, starszego wykładowcy