Gdzie i jak skutecznie aplikować o środki na badania i rozwój?

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zapraszają na warsztaty skierowane są wyłącznie do doktorantów.

PROM PW - Międzynarodowa wymiana doktorantów i kadry akademickiej

W związku z udziałem Politechniki Warszawskiej w projekcie PROM PW - Międzynarodowa wymiana doktorantów i kadry akademickiej, Centrum Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs nr CWM/PROM PW/2019/1 dla doktorantów i kadry akademickiej poniżej 40 roku życia w celu udziału w krótkich formach kształcenia o międzynarodowym charakterze.

Portal Biura Karier PW wzbogacony o platformę kariery „Career Center”!

Odpowiadając na Wasze potrzeby Biuro Karier PW rozbudowało swój portal o platformę kariery „Career Center”.  Została ona dopasowana do Waszych indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ułatwi Wam znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier PW oraz na konsultacje z doradcami kariery.

Kick of Meeting -spotkanie inaugurujące projekt „Crisis and Risks Engineering for Transport Services” - CRENG

W dniach 27-28 lutego 2019 r. na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej odbyło się spotkanie inaugurujące projekt „Inżynieria Kryzysowa i Ryzyka w usługach transportowych” („Crisis and Risks Engineering for Transport Services” - CRENG) w ramach programu ERASMUS+ Capacity Building in Higher Education. Liderem projektu jest Wydział Transportu PW.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca PW dla Muzyków

Czy granie na instrumentach sprawia wam przyjemność, lubicie spędzać czas w doborowym towarzystwie, a może lubicie polski folklor i podróże dookoła świata? Jeśli tak, zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 18:00 - 21:00 do siedziby ZPIT PW, DS "Riviera" ul Waryńskiego 12!

Witryna Działu Bezpieczeństwa Informacji PW dotycząca ochrony danych osobowych

Dział Bezpieczeństwa Informacji Politechniki Warszawskiej uruchomił witrynę z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych i zachęca do korzystania z niej.

TuSzama - jedzenie z dostawą na przerwę.

Dzięki nawiązaniu współpracy między WRS Transport PW, a innowacyjną firmą TuSzama - jedzenie z dostawą na długą przerwę stajemy się pierwszym Wydziałem na Politechnice, na który mogą Państwo zamówić dowolne danie z codziennego menu i odebrać je w godzinach 11:45-12:15 z klubu studenckiego.

Uruchomiono nabór Kandydatów na trzecią edycję studiów podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością.

Studia te są unikalną na Polskim rynku ofertą zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych dla podejmowania trafnych decyzji w zarządzaniu pojazdami służbowymi oraz mobilnością pracowników.

Dziś mija ostateczny termin składania zamówień na zakup Bluz Wydziałowych

W dniu dzisiejszym po raz ostatni dostępna jest możliwość zakupu Bluz Wydziału Transportu. Zapraszamy do składania zamówień!

Link do zapisów: http://link.sspw.pl/bluzy-18-19

Gala Złotej Kredy 2018

Już po raz dziesiąty, w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, studenci wyróżnili najlepszych ich zdaniem wykładowców i prowadzących ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria. Laureatów Złotej Kredy poznaliśmy podczas uroczystej gali w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej – 17 listopada 2018 roku.