Największe studenckie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej

W dniach 14 -15 marca 2017 r. Duża Aula Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej zapełni się stoiskami prawie 100 firm. Podczas tych dwóch dni studenci będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, szukających absolwentów uczelni technicznych. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Studentów BEST, które od ponad 20 lat daje możliwość poznania ofert praktyk, pracy w lokalnych i międzynarodowych firmach branży technicznej oraz rozpoczęcia obiecującej kariery zawodowej.

Tegoroczna edycja targów to również 17 warsztatów, które już od wielu lat pozwalają studentom nabyć nowe umiejętności praktyczne, a także poznać lepiej przyszłego pracodawcę. Wyselekcjonowana tematyka skupiająca się przede wszystkim na wiedzy technicznej i umiejętnościach twardych daje możliwość podniesienia kwalifikacji studentów. Podczas trwania Inżynierskich Targów Pracy będzie możliwość skonsultowania swojego CV, zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz uzyskania informacji z zakresu doradztwa zawodowego.

Więcej informacji na stronie: www.targipracy.org.pl
oraz na fanpage’u: www.facebook.com/InżynierskieTargiPracy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na 24. Inżynierskie Targi Pracy w dniach 14-15 marca na Politechnice Warszawskiej.