Wigilia z Fundacją One Day

One Day to ogólnopolska akcja dla dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz dzieci potrzebujących. Dzieci otrzymają wymarzone, wcześniej wybrane, prezenty. Przez cały dzień będzie czekać na nie mnóstwo atrakcji oraz występów znanych artystów. W 2017 r., podczas finału akcji na Politechnice Warszawskiej rozdaliśmy podopiecznym domów dziecka z całej Polski ponad 800 prezentów!

Podczas imprezy gwiazdkowej dzieci nie tylko będą się mogły dobrze bawić, ale i wiele nauczyć. Będą miały okazję poznać wiele interesujących dla nich zawodów, które  będą prezentowane w kącikach z interaktywnymi atrakcjami. Także koła naukowe z naszej Uczelni włączą się w gwiazdkową zabawę, prezentując swoją działalność i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Zachęcamy do włączenia się do akcji One Day i spełniania marzeń!

Obecnie zbierane są prezenty dla dzieci z domów dziecka i fundusze na szkolenia oraz kursy zawodowe dla młodzieży usamodzielniającej się. Wystarczy odwiedzić stronę One Day, gdzie zamieszczona jest tabela z marzeniami podopiecznych biorących udział w akcji i wybrać marzenie, które chce się spełnić. Każdy, kto zrobi prezent, otrzyma zdjęcie z momentu wręczenia paczki lub list od dziecka.