Wykład Masaaki Imai „Rola Liderów w kulturze Lean”

DB Schenker Logistics zaprasza na transmisję on-line wykładu Masaaki Imai „Rola Liderów w kulturze Lean”.

Guru Lean, Masaaki Imai, urodzony w Tokio w 1930 r., absolwent Uniwersytetu Tokijskiego, postrzegany na świecie jako architekt ciągłego doskonalenia, jest liderem filozofii KAIZEN. Masaaki Imai założył Instytut KAIZEN działający w ponad 30 krajach i jest jego Prezesem Honorowym. Przez wiele lat współpracował z Taiichi Ohno, twórcą Toyota Production System – zasad zarządzania, które stały się podstawą współczesnej koncepcji Lean Management. Masaaki Imai jest autorem pierwszej na świecie książki przybliżającej zachodnim menedżerom japońską filozofię zarządzania opartą na ciągłym doskonaleniu „KAIZEN: klucz do konkurencyjnego sukcesu Japonii”.