Rozkład zajęć w semestrze letnim 2023/2024

Informuję, że aktualny rozkład zajęć w semestrze letnim 2023/2024, znajduje się w zakładce

Rozkłady zajęć

Uwaga Dyplomanci!

Centrum Innowacji PW, z siedzibą przy ulicy Rektorskiej 4, przygotowało ofertę, przeznaczoną dla Dyplomantów, która zawiera możliwość zademonstrowania swojego wystąpienia, przygotowanego na obronę pracy dyplomowej. Szczegóły na na Facebooku Centrum Innowacji PW

Zajęcia z Wychowania fizycznego w semestrze letnim 2023/2024

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PW przekazało informację o zapisach (dotyczącą studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia) na zajęcia

z Wychowania fizycznego

w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024. Szczegóły w pliku pdf:

Harmonogram WF (pdf, 167,76 kB)

Zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2023/2024

Szczegółowe zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2023/2024 są zawarte zarządzeniu nr 1/2023 Dziekana Wydziału Transportu PW z dniu 23 stycznia 2023 roku.

Zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2024/2025

Informuję, że zostały ustalone szczegółowe zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2024/2025.

Symboliczne przekazanie choinki przez Rektora Politechniki Warszawskiej

W dniu dzisiejszym 7 grudnia 2023 r. przed Gmachem Głównym Politechniki, odbyło się symboliczne przekazanie choinki przez Rektora Politechniki Warszawskiej przedstawicielom Wydziałów.

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej 2023

Na dwa dni – 7 i 8 grudnia w godzinach 10:00-17:00 – plac przed Gmachem Głównym znów zamieni się w świąteczne miasteczko. Pojawią się domki z upominkami i jedzeniem, a wśród nich ten jeden wyjątkowy – politechniczny.

Lista najlepszych absolwentów Wydziału Transportu w roku akademickim 2022/2023

Uprzejmie informuję, że Prorektor ds Studenckich PW Pan prof. dr hab. inż. Robert Zalewski, ogłosił listę najlepszych absolwentów Wydziału Transportu w roku akademickim 2022/2023:

Poczta studencka w domenie pw.edu.pl

Szanowni Państwo,

na stronach internetowych Centrum Informatyki Politechniki Warszawskiej znajduje się informacja na temat centralnej poczty studenckiej, gdzie są zamieszczone szczegóły o tej, usłudze dostępnej dla studentów.

Zapisz się w historii, biorąc udział w 60. "Varsoviadzie"

Nie myśli o emeryturze choć rozgrywana jest już po raz 60 w dziejach. Przed nami jubileuszowa edycja Varsoviady czyli Igrzysk Studentów Pierwszego Roku. W wydarzeniu można wziąć udział tylko jeden jedyny raz, będąc pierwszy raz przyjętym na studia. Nie strać tej okazji, a reszta stanie się historią.