Inauguracja drugiej edycji Studiów Podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością.

Serdecznie zapraszamy na inaugurację drugiej edycji Studiów Podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością prowadzonych na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, przy współpracy merytorycznej z Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych. Inauguracja odbędzie się 20 października o godzinie 10.00.

2018 China Higher Education Exhibition, 21 października 2018

Zapraszamy do udziału w Targach Edukacyjnych Uczelni Chińskich. Wydarzenie odbędzie się 21 października 2018 r. na Wydziale Fizyki ul. Koszykowa 75 - rozpoczęcie o godz. 10.00.

Foto-relacja z przebiegu uroczystości Inauguracji roku akademickiego 2018/19.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z przebiegu uroczystości Inauguracji roku akademickiego 2018/19 na Wydziale Transportu PW.

Ministerstwo Infrastruktury gratuluje

Inauguracja 2018/19

Na Uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 na Wydziale Transportu w szanownym gronie zaproszonych gości nie mogło zabraknąć również Władz Ministerstwa Infrastruktury.

Wydział Transportu PW prowadzi najlepsze studia inżynierskie w Polsce

17 maja 2018 roku poznaliśmy wyniki kolejnego Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018. Nasz Wydział zajął pierwsze miejsce jako jednostka kształcąca na kierunku "Transport".

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Dziekan i Rada Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się w dniu 1 października 2018 r. o godz. 16.00 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy na nabory do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej

Jeżeli jesteś studentem Politechniki lub innej warszawskiej uczelni i chcesz podszkolić swój potencjał wokalny, taneczny i muzyczny lub po prostu poznać fantastycznych ludzi i być może znaleźć przyjaciół na długie lata. - Zespół Pieśni i Tańca PW jest dla Ciebie.(ZALICZAMY WYCHOWANIE FIZYCZNE.)

Polsko-Brytyjskie Forum Nauki (PL-UK Science Forum)

W imieniu Ambasady Wielkiej Brytanii oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego serdecznie zapraszamy do udziału w PL-UK Science Forum, które odbędzie się 13-14 września w Warszawie.

Młodszy Planista Transportu poszukiwany!

Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. - wiodący producent stali konstrukcyjnej na polskim rynku poszukuje kandydatów do uzupełnienia zespołu logistycznego na stanowisku: Młodszy Planista Transportu.

Logo HR Exellence in Research

W dniu 05.02.2018 roku Komisja Europejska pozytywnie zaopiniowała inicjatywę Politechniki Warszawskiej dotyczącą wdrożenia Europejskiej Karty Naukowca oraz Kodeksu Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych, warunkującego otrzymanie przez PW logo HR Excellence in Research (logo HR).