Aktualności

Wydział Transportu na Pikniku Edukacyjnym

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej brał udział w Pikniku Edukacyjnym „Od mikro do makro”, który odbył się w dniach 15-16 maja 2015 roku.

Dodatkowe badania profilaktyczne dla pracowników PW w roku 2015

Rektorska Komisja ds. Akademickiej Służby Zdrowia informuje, że istnieje jeszcze możliwość wykonania do końca maja br. ponadstandardowych badań profilaktycznych.

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej

13 maja 2015 roku o godzinie 13:00 przy wejściu głównym do Gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu PW odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej twórcom samolotów RWD.

#MójWydziałPW: Wydział Transportu

Na oficjalnym blogu Politechniki Warszawskiej opublikowano artykuł inaugurujący cykl #MójWydziałPW. Inicjatywa powstała w związku z tegorocznymi obchodami 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie z Prezydentem RP

W środę 22 kwietnia, w siedzibie Google w Warszawie odbyła się debata Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z przedstawicielami środowiska polskich startupów, instytucji otoczenia biznesu oraz nauki. Politechnikę Warszawską reprezentowała dr Agnieszka Skala z Wydziału Transportu PW - specjalistka w zakresie edukacji przedsiębiorczości i członek Rady Programowej Fundacji Startup Poland.

Zaprogramuj się na Politechnikę!

Zapraszamy serdecznie na Dzień otwarty w ramach akcji Dziewczyny na Politechniki, który odbędzie się 23 kwietnia o godz. 10:00 w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Seminarium w ramach projektu "Warszawskie Badanie Ruchu 2015 wraz z opracowaniem modelu ruchu"

7 kwietnia 2015 roku o godz. 14:00 na Wydziale Transportu w sali nr 2 odbędzie się seminarium poświęcone realizacji projektu "Warszawskie Badanie Ruchu 2015 wraz z opracowaniem modelu ruchu".

Wydział Transportu kształci najlepszych

W marcu 2015 roku ukazał się ranking tygodnika "Wprost" prezentujący 50 uczelni wyższych, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców. W grupie kierunków „Ekonomika transportu i logistyka” Politechnika Warszawska zajęła ponownie pierwsze miejsce.

Oferty stypendialne w 2015 roku

Centrum Informacji dla Naukowców Euraxess przedstawia aktualne oferty grantów i stypendiów dla naukowców.

Politechnika Warszawska wprowadza program MULTISPORT dla pracowników

Każdy pracownik, który przystąpi do programu otrzyma imienną kartę gwarantującą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju. Zakup kart odbywać się będzie w dniach 9-22 marca 2015 roku.