Aktualności

Zaprogramuj się na Politechnikę!

Zapraszamy serdecznie na Dzień otwarty w ramach akcji Dziewczyny na Politechniki, który odbędzie się 23 kwietnia o godz. 10:00 w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Seminarium w ramach projektu "Warszawskie Badanie Ruchu 2015 wraz z opracowaniem modelu ruchu"

7 kwietnia 2015 roku o godz. 14:00 na Wydziale Transportu w sali nr 2 odbędzie się seminarium poświęcone realizacji projektu "Warszawskie Badanie Ruchu 2015 wraz z opracowaniem modelu ruchu".

Wydział Transportu kształci najlepszych

W marcu 2015 roku ukazał się ranking tygodnika "Wprost" prezentujący 50 uczelni wyższych, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców. W grupie kierunków „Ekonomika transportu i logistyka” Politechnika Warszawska zajęła ponownie pierwsze miejsce.

Oferty stypendialne w 2015 roku

Centrum Informacji dla Naukowców Euraxess przedstawia aktualne oferty grantów i stypendiów dla naukowców.

Politechnika Warszawska wprowadza program MULTISPORT dla pracowników

Każdy pracownik, który przystąpi do programu otrzyma imienną kartę gwarantującą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju. Zakup kart odbywać się będzie w dniach 9-22 marca 2015 roku.

Wybory wydziałowego społecznego inspektora pracy oraz wydziałowego rzecznika zaufania

Głosowanie "do urny" odbędzie się w Sali Rady Wydziału w dniach 17 marca w godz. 12:15-14:00 i 18 marca w godz. 10:15-12:00.

Wizyta Komisarz UE

Violeta Bulc, Komisarz Unii Europejskiej ds. Transportu odwiedziła Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Podczas spotkania zaprezentowano dotychczasowe wyniki projektu ECO-Mobilność, realizowanego przez Wydział. 

14. Forum Młodej Logistyki

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Politechnice Warszawskiej zaprasza do udziału w 14. Forum Młodej Logistyki i Targach Pracy Transportu i Logistyki, które odbędzie się 5 i 6 marca 2015 roku w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Ośrodek Certyfikacji Transportu

Pierwszego marca 2015 roku na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej rozpoczął działalność Ośrodek Certyfikacji Transportu (OCT). Ośrodek jest wydziałową jednostką organizacyjną Politechniki Warszawskiej, utworzoną na podstawie § 38 ust. 2  Statutu PW.

SKNTL odwiedziło Lublin i Świdnik

Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego w dniach 8-9 stycznia 2015 roku zwiedziło Port Lotniczy Lublin oraz PZL Świdnik.