Aktualności

Politechnika Warszawska wprowadza program MULTISPORT dla pracowników

Każdy pracownik, który przystąpi do programu otrzyma imienną kartę gwarantującą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju. Zakup kart odbywać się będzie w dniach 9-22 marca 2015 roku.

Wybory wydziałowego społecznego inspektora pracy oraz wydziałowego rzecznika zaufania

Głosowanie "do urny" odbędzie się w Sali Rady Wydziału w dniach 17 marca w godz. 12:15-14:00 i 18 marca w godz. 10:15-12:00.

Wizyta Komisarz UE

Violeta Bulc, Komisarz Unii Europejskiej ds. Transportu odwiedziła Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Podczas spotkania zaprezentowano dotychczasowe wyniki projektu ECO-Mobilność, realizowanego przez Wydział. 

14. Forum Młodej Logistyki

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Politechnice Warszawskiej zaprasza do udziału w 14. Forum Młodej Logistyki i Targach Pracy Transportu i Logistyki, które odbędzie się 5 i 6 marca 2015 roku w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Ośrodek Certyfikacji Transportu

Pierwszego marca 2015 roku na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej rozpoczął działalność Ośrodek Certyfikacji Transportu (OCT). Ośrodek jest wydziałową jednostką organizacyjną Politechniki Warszawskiej, utworzoną na podstawie § 38 ust. 2  Statutu PW.

SKNTL odwiedziło Lublin i Świdnik

Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego w dniach 8-9 stycznia 2015 roku zwiedziło Port Lotniczy Lublin oraz PZL Świdnik.

Emisja monet Politechniki Warszawskiej

29 stycznia 2015 roku Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu monety o nominałach 200 zł i 10 zł z okazji 100-lecia odnowienia tradycji Politechniki Warszawskiej.

Obóz zimowy z warsztatami z Design Thinking

Zapraszamy do udziału w zimowym obozie studenckim z warsztatami z Design Thinking zorganizowanym dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej. Obóz odbędzie się w dniach od 15 do 21 lutego 2015 roku w ośrodku „12 Dębów” w Zaździerzu w województwie mazowieckim (miejscowość oddalona 120 km od Warszawy).

PW na podium rankingu TOP 10 Startup Friendly

Z okazji swojego 10-lecia Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przygotowały ranking najbardziej przyjaznych startupom uczelni w Polsce.  Politechnika Warszawska zajęła trzecie miejsce w rankingu i jest jedyną uczelnią techniczną w zestawieniu.

VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Systemy Logistyczne Teoria i Praktyka

Konferencja zorganizowana pod patronatem JM Rektora Politechniki Warszawskiej oraz Komitetu Transportu PAN w ramach obchodów 100-lecia odnowienia tradycji Politechniki Warszawskiej.