Projekt OMNIS - Zadanie nr 8 - Konkurs na udzielenie finansowania studiów podyplomowych

OMNIS Zadanie nr 8

Zapraszamy do udziału w konkursie na udzielenie finansowania studiów podyplomowych

„MBA Cyfrowa transformacja i sztuczna inteligencja”

dla kadry akademickiej Politechniki Warszawskiej, zaangażowanej w proces kształcenia na specjalnościach:

• „Organizacja i sterowanie ruchem lotniczym” (I st.),
  • „Teleinformatyka w transporcie” (I st.),
  • „Inżynieria transportu lotniczego” (II st.)

na kierunku Transport na Wydziale Transportu PW.

Konkurs jest realizowany w ramach zadania nr 8 projektu „OMNIS - Otwartość. Modernizacja. Nowoczesność. Integracja. Społeczność” (umowa nr FERS.01.05-IP.08-0047/23-00; Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027).

Dwie osoby, które zostaną wyłonione w konkursie, otrzymają ze środków projektu finansowanie opłaty za studia podyplomowe (czesne i opłata za postępowanie kwalifikacyjne) „MBA Cyfrowa transformacja i sztuczna inteligencja”.

Dodatkowe koszty ponoszone są przez uczestnika we własnym zakresie.

Studia podyplomowe zostaną zrealizowane w okresie od 1 października 2024 r. do 30 września 2026 r.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w formie elektronicznej:  „Wniosek o przyznanie finansowania na studia podyplomowe”, w ramach zadania nr 8 projektu „OMNIS - Otwartość. Modernizacja. Nowoczesność. Integracja. Społeczność”.
  2. Złożyć w Biurze Dziekana Wydziału Transportu, Warszawa ul. Koszykowa 75, pok. 108 (w godzinach 09:00 - 15:00):
  • list motywacyjny, uzasadniający powody ubiegania się o przyznanie finansowania studiów podyplomowych „MBA Cyfrowa transformacja i sztuczna inteligencja” oraz opisujący potencjalne zaangażowanie kandydata w realizację wykorzystania usługi edukacyjnej w kontekście modyfikacji procesu kształcenia i prowadzenia zajęć dydaktycznych na kierunku Transport na Wydziale Transportu (specjalności: Organizacja i sterowanie ruchem lotniczym [I st.], Teleinformatyka w transporcie [I st.], Inżynieria transportu lotniczego [II st.]),
  • opinię Kierownika Zadania nr 8 projektu OMNIS (wzór).

Termin składania wniosków: 13 września 2024 r.

Warunki uczestnictwa w konkursie oraz informacja o jego etapach dostępne są w:

Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w usługach edukacyjnych rozwijających kompetencje i kwalifikacje w zakresie obligatoryjnych obszarów dla kadry zaangażowanej w realizację procesu kształcenia na kierunkach modyfikowanych w ramach projektów OMNIS Otwartość. Modernizacja. Nowoczesność. Integracja. Społeczność. oraz OMNIS2 Otwartość. Modernizacja. Nowoczesność. Integracja. Społeczność.”

oraz

Kryteriach premiujących w ramach konkursu na udzielenie finansowania studiów podyplomowych „MBA Cyfrowa transformacja i sztuczna inteligencja” dla kadry akademickiej Politechniki Warszawskiej zaangażowanej w proces kształcenia na specjalnościach „Organizacja i sterowanie ruchem lotniczym” (I st.), „Teleinformatyka w transporcie” (I st.), „Inżynieria transportu lotniczego” (II st.) na kierunku Transport na Wydziale Transport”.

UWAGA: Warunkiem obligatoryjnym uczestnictwa w projekcie jest przekazanie Deklaracji przystąpienia do udziału w Projekcie dla Kadry. Oświadczenie to składa się w wersji elektronicznej przez SAP Portal Pracowniczy PW, dopiero po otrzymaniu informacji o przyznaniu finansowania.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
dr hab. inż. Ewa Kardas-Cinal, prof. uczelni
Prodziekan ds. Kształcenia WT PW
Kierownik Zadania nr 8 projektu OMNIS
e-mail: ewa.kardascinal@pw.edu.pl
tel. 22 234 73 64

• Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.